-

Nové luxusní Volvo S90 - Nová éra spojení luxusu a designu‎

Představujeme Vám elegantní a sebejisté Volvo S90, ve kterém se snoubí vybrané přírodní materiály s důmyslnými a intuitivními technologiemi. A přesně o tom je příští generace vozů Volvo.

Exteriér i interiér Volva S90 na Vás udělá dojem pečlivě vybranými materiály a precizním zpracováním. Od dekorativního obložení interiéru ze vzácného severského dřeva až po decentně elegantní křivky kapoty motoru na Vás z každého detailu bude dýchat ryzí charakter skandinávského řemeslného umění.

Parkovací asistent

Náš parkovací asistent se stane Vaším osobním sluhou, který Váš vůz vždy perfektně zaparkuje. Pokud rozpozná, že má k dispozici dostatek prostoru, převezme za Vás řízení a vmanévruje s vozem na parkovací místo.

360˚ kamera

Funkce Kamera s výhledem do 360° zobrazuje na středovém displeji palubního systému 3D náhled z ptačí perspektivy na blízké okolí vozu, prostřednictvím kterého Vám usnadní parkování a manévrování v nízkých rychlostech na místech, kde nemáte k dispozici mnoho prostoru.

Asistent řízení

Asistent pro jízdu v kolonách a semi-autonomní řízení Pilot Assist automaticky udržují nastavenou rychlost nebo odstup od vozidla před sebou, přičemž jemnými zásahy do řízení zajišťují, aby se vůz pohyboval v rozmezí svého jízdního pruhu.

Nová definice manažerské limuzíny

Objevte kouzlo příjemně uklidňujícího prostoru, intuitivních technologií a dokonalého výkonu. Zjistěte, jaké to je, když inteligentně řešený a půvabný design harmonicky souzní s průkopnickými technologiemi.

Více na http://www.volvocars.com/cz/vozy/modely/volvo-s90

Ceník http://www.volvodirect.cz/cenik/S90_cenik.pdf

 

Pobočka PEUGEOT PRAHA Pobočka TOYOTA LIBEREC Pobočka VOLVO LIBEREC Pobočka PEUGEOT LIBEREC

O společnosti Novinky Peugeot Novinky Toyota Testy a recenze Peugeot Poradna Kontakty
© 2018 FEDERAL CARS spol. s r.o. All rights reserved, created by NetSystems